Hakkımızda

1976'dan beri...

Lezzo Gıda Pazarlama A.Ş.; 1976 yılında Kimyager-Sanayici Özdemir Ali Yarar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ilk ve adı ile özdeşleşmiş toz içecek markası olarak Türkiye de ve dünyada haklı bir yer edinmiştir.
“Lezzo Elma Çayı” dünya genelinde bilinen bir ürün olup ülkemize gelen turistler tarafından adı ile talep edilmektedir.
Kaliteli ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız; tüketicinin ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak ürün yelpazesine toz içecek ile birlikte birçok ürün eklemiştir. Salça, Çorba, Etsuyu, Krem Şanti, Puding vb ürünler Lezzo markası ve talebe bağlı özel markalı olarak esnek üretim modeli ile üretilmektedir.
Ürünlerimiz, Yurtiçi pazarda tüm illerde tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca tüm AB ülkeleri, Avustralya, Yeni Zellanda, Afrika ve Ortadoğu ülkelerini kapsayan geniş bir ihracat ağına sahiptir.
Yüksek kapasiteli, gelişmiş ve kendini yenileyen teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde kaliteli ve sürdürülebilir üretim yapılmaktadır. Çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesislerimizde, ISO 9001 ve Haccp kurallarına uygun üretim yapılmaktadır.
Marka kalitesini dinamik insan kaynağı ile birleştiren Lezzo Firması; tedarikçileri ve çalışanları ile birlikte yeni konsept ürünler geliştirmeyi ve üretmeyi hedeflemektedir. Yatırımları ve yenilikleri ile birlikte kendi alanında öncü bir firma olarak, ülke ekonomisine fayda sağlama bilinci içinde olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Vizyon-Misyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımımızla ve geliştirdiğimiz katma değerli ürünlerle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Değerler

Müşteri Memnuniyeti

Güvenilir

Yenilikçi

Şeffaflık

Rekabetçi

Verimlilik

Etik Çalışma İlkeleri

Takım Çalışması

İnsana ve Çevreye Saygılı

Misyonumuz

Üretim tesislerimizle kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, güvenilir, lezzetli ve doğal ürünler olarak müşterilerimize sunmak.